Forum sojuszu Economy

Economy Conslidation


#1 2008-11-28 11:04:46

AtraX

Ekonomista

Skąd: Wawa
Zarejestrowany: 2008-11-25
Posty: 10

Generałowie

Ktoś ostatnio poruszył temat generałów.
1. Wiem że żeby ich mieć trzeba mieć pkt doświadczenia.
2. Doświadczenie zdobywa się przez udany atak lub obronę.

Była mowa że można sobie zrobić trochę pkt umawiając się z innym graczem i np. ponapadać  się nawzajem...
Wiadomo, że nie można tego zrobić z sojusznikiem. (ewentualnie trzeba by na chwilę opuścić sojusz)

hmmm, temat ten budzi ogólnie moje wątpliwości zwłaszcza patrząc na pręgierz gdzie jest kilkakrotnie:

"Bash (wielokrotne nabijanie punktów doświadczenia)"

Offline

 

#2 2008-11-28 16:39:53

Ferrero

Leszek Balcerowicz

4180067
Zarejestrowany: 2008-04-26
Posty: 47

Re: Generałowie

heh, ujmijmy to tak.... na samym początku, jak wchodzili w ogóle generałowie, nie było żadnych ban za to, ba słyszałam, że sami administratorzy pomagali graczom je nabijać.... w moim przypadku było tak, ze najpierw latałam z jednym goście na siebie, po 100 LM potem po 5.... i rozbijaliśmy się o swoje obrony- ilość nie miała znaczenia, zawsze były 1-2 pkt... potem przez przypadek, wysłałam fale 5 LM na planetę... ale nie o tych kordach co miałam na planecie było 10 000 satelit słonecznych- z walki wywiązał się remis- 3pkt dla obrońcy, oraz 8pkt dla atakującego... potem praktykowałam to cały czas, jak mieliśmy wolniejszy dzień przeprowadzaliśmy na siebie po 300 ataków łącznie... efekt? geolog- lvl 5, magazynier- 2, naukowiec-5, a admirał na 3... bo odechciało mi się latać ;]
no wiec macie najlepszy sposób zdobycia pkt- jak nie 8, to od 4-8 zawsze się udaje dostać

Offline

 

#3 2008-11-28 21:02:56

Laik

Ekonomista

Zarejestrowany: 2008-09-04
Posty: 38

Re: Generałowie

A ja tak jak już pisałem na ogólnym postąpiłem tak.
Znalazłem nieaktywnego podobnego punktowo. Nieaktywnych zgodnie z regulaminem można jechać do woli. Miał ileśtam lekkich działek i atakowałem go w kółko indorami. Pktów od 1 do 4 wpadało za remisy. Bez ryzyka. A potem mi się znudziło i teraz tylko w normalnych wlotach ciułam.

Offline

 
Economy

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.filozofia.pun.pl www.ligapokemon.pun.pl www.svrkiller.pun.pl www.lopteam.pun.pl www.rockowisko.pun.pl