Forum sojuszu Economy

Economy Conslidation


#1 2008-09-18 17:55:24

Ferrero

Leszek Balcerowicz

4180067
Zarejestrowany: 2008-04-26
Posty: 47

coś o sobie...

no to taka mała propozycja, żeby każdy mniej więcej się przedstawił, skoro już w jednym sojuszu jesteśmy... zacznę od siebie, żeby nie było, chociaż i tak pewnie już wiecie więcej o mnie niż ja o was bo bez przerwy się na ogólnym forum wygłupiam...

Chodzę do 2 klasy liceum, na profil mat-geo-niem(chociaż ten niemiecki to tylko przykrywka w sumie.... dzięki niemu mamy tez więcej godzin angielskiego), ulubiony przedmiot to chemia <3 a hobby to malarstwo... w tym roku zapisałam się też na strzelnicę i kurs rysowania komiksów, coś trzeba robić w końcu... ze sportów trawię chyba tylko badmintona i jazdę na rolkach, którą kocham po prostu... wieczorami sobie jeszcze trochę biegam, a tak generalnie to jedno wielkie lenistwo...co do muzyki to totalna rozbieżność - od metalu po muzykę klasyczną:P Ulubiony film? dużo, ale powiedzmy, że ,,Podaj dalej'' ; ,, Armagedon''; ,,Pearl Harbor'' i ,,Pamiętnik'', żeby dłużej nie zanudzać...

no to wystarczy tych danych osobowych, zobaczymy, co wy macie do powiedzenia :]

ps. wydawało mi się, że już wszyscy dookoła znają moje imię... no ale niech będzie...  Mam na imię Patrycja, ale wszyscy mnie nazywają Pati,pomijając wszystkie inne mniej ważne ksywki...

Ostatnio edytowany przez Ferrero (2008-09-19 21:03:11)

Offline

 

#2 2008-09-19 09:01:25

Laik

Ekonomista

Zarejestrowany: 2008-09-04
Posty: 38

Re: coś o sobie...

Fajny pomysł, tylko jakiejś pociesznej fotki brak ....
"kurs rysowania komiksów" - tu pokłon dla ludzi z oryginalnymi zainteresowaniami.

Ja sobie pracuję natomiast i zajmuję się organizacją produkcji okien i drzwi aluminiowych. Edukację skończyłem nieprzystąpieniem do obrony mgr po zrobieniu matmy na rodzimej bydgoskiej uczelni. Stan posiadania rodzinnego: żona - sztuk 1 + syn - sztuk 1. Ćwiczę sobie Kung-Fu i obsesyjnie jeżdżę rowerem po okolicznych lasach. Ostatnio nabyłem wyczekiwany nowy sprzęt więc wbrew pogodzie i zdrowemu rozsądkowi mykam po 3-4 godziny i kończę jak nie widzę juz dróżki. Grywam okazjonalnie w bilarda, a wieczorami zaszywam się w mojej ostoi spokoju czyli w piwnicy, gdzie produkuję i doglądam wino. Najstarsze z własnoręcznie wykonanych mają już 8 lat i jestem z nich bardzo dumny co niewiele osób potrafi zrozumieć. Bo wino się ponoć chleje a nie kolekcjonuje i patrzy się na nie. Słucham reggae w piwnicy i hh na rowerze. Nienawidzę telewizji, współczesnej plastikowej muzyki i związanych z nią pseudogwiazdeczków.
Więcej grzechów nie pamiętam.

Ostatnio edytowany przez Laik (2008-09-19 09:04:04)

Offline

 

#3 2008-09-19 20:01:01

Jaro90

Ekonomista

Zarejestrowany: 2008-09-04
Posty: 21

Re: coś o sobie...

No to ja też coś napiszę o sobie.

Nikt nie napisał jak ma na imię, a wydaję mi się że od tego trzeba zacząć przedstawianie siebie. Mam na imię Jarek jak łatwo można się domyśleć po nicku. Chodzę do 3 klasy technikum budowlanego. Interesuję się wszystkim po trochu, lubię przeczytać lub posłuchać dobrą książkę, obejrzeć film (niestety dobrych filmów bardzo mało), po śmigać na rowerze tak jak nasz kolega Laik, pograć w tenisa stołowego, lubię słuchać muzyki jak każdy, ale najbardziej wsłuchuje się w polskie reggae. Jestem trochę leniwy, więc czasem nie chcę mi się uczyć nowych rzeczy lub umiejętności...ehh, ale nad tym pracuje. Czasem także posiedzę na necie, poszperam, poszukam, zawsze można coś ciekawego przeczytać, dlatego za to go cenię, że można z niego wydobyć ogromną wiedzę. No nic chyba zakończę ten opis ba za bardzo nie mam weny do pisania, pozdrawiam.

PS. Laik czekam aż pokażesz to swoje cudo na dwóch kółkach

Offline

 

#4 2008-09-22 09:02:53

Krakers

Ekonomista

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2008-09-04
Posty: 5

Re: coś o sobie...

To tera ja

Mam na imię Maciej chodzę do 1b gimnazjum i w szkole przezywają mnie Król Wacuś Pierwszy. Moje hobby to granie ma perkusji i modelarstwo jeśli ktoś chce zobaczyć jak gram to mam na youtube:
http://www.youtube.com/watch?v=SOnKQ73EnOo
Mój brat gra na gitarze mój wuja gra na basie a ja na perkusji.
Mój ulubiony przedmiot to fizyka bo taka łatwizna jest że mam już 3 plusy za aktywność
Nigdzie jeszcze nie pracuje.....
No i taki jestem

Offline

 

#5 2008-09-22 10:39:04

Davko

Ekonomista

Zarejestrowany: 2008-09-04
Posty: 3

Re: coś o sobie...

Teraz moja kolej Na imię mam Dawid.

Aktualnie studiuje Mechanikę i Budowie Maszyn na politechnice w lublinie (3 rok) ze specjalnością samochody i ciągniki wcześniej skończyłem technikum elektroniczne ze specjalnością programowania układów mikroprocesorowych .

Jeśli chodzi o muzykę słucham wszystkiego co można nazwać artystycznie pojęta muzyką (muzyka to dźwięki a dokładniej matematyka ) Nie słucham  określonego gatunku muzyki w każdym można znaleźć coś fajnego jest to coraz trudniejsze z powodu wszechobecnego badziewia.

Jeśli chodzi o film to lubię fantastykę naukową i starsze filmy bo tego co dzisiaj puszczają w Tv w większości nie da się oglądać. Czasem oglądam jakieś animowane filmy bo można się pośmiać i jeszcze do się na to patrzeć np Shrek itp .

Zainteresowania : Historia starożytna, zagadnienia związane z technika szczególnie budowa maszyn lotniczych ostatnio zagadnienia związane z free energy , przydał by się jakiś generatorek  , od zawsze fascynowały mnie zjawiska magnetyczne i związane z tym procesy. Do moich zainteresowań należy też sztuka bonzai i ogrodnictwo hoduje na balkonie tropikalne rośliny mam ładne sekwoje też wyhodowane z nasion też kilka palm - może uda się aby mogły rosnąć w naszym klimacie biorąc pod uwagę ocieplenie.

Jeśli chodzi o uprawiany sport to pływam czasami

Może narzazie wystarczy jak mi coś jeszcze przyjdzie to dopiszę

Zainteresowanych zawisami magnetycznymi i free energy mozna poczytać np tu .

http://free.of.pl/z/zlabs/technika/free … /searl.htm

Ostatnio edytowany przez Davko (2008-09-22 10:39:26)

Offline

 

#6 2008-09-22 22:36:32

TrunK

Ekonomista

Zarejestrowany: 2008-09-04
Posty: 1

Re: coś o sobie...

No to teraz Ja

Mam na Imię Grzegorz Edukuje Się 2 Rok Górnik Eksploatacji Podziemnej Trzeba Myśleć na Przyszłość ) Ogólnie Zainteresowania : Skutery ( Tuning ) i nie tylko , I Takie Tam Majsterkowanie xD P Od Dziecka Się Wymyślało Jak? Co? i Z Czego? Coś Zrobić:p I tak mi zostało )
Co Do Muzyki To Hmm Przewaga Techna I też jak coś wpadnie w ucho To Też słucham )
Pozdrowienia

Offline

 

#7 2008-11-26 17:38:44

pailot

Ekonomista

Zarejestrowany: 2008-11-24
Posty: 4

Re: coś o sobie...

Witam

Mam na imię Adam. Studiuję zaocznie informatykę. Na co dzień pracuje jako informatyk oraz dodatkowo gdy jest potrzeba jako ratownik górniczy. Ogólnie słucham co mi wpadnie w ucho. Zainteresowania: sport - piłka nożna na hali tzw. futsal.

Pozdrawiam wszystkich

Offline

 

#8 2008-11-27 10:14:33

AtraX

Ekonomista

Skąd: Wawa
Zarejestrowany: 2008-11-25
Posty: 10

Re: coś o sobie...

Mam na imię Arek, mieszkam w znienawidzonym przez wszystkich normalnych ludzi mieście warszawie.
Na szczęście szkoły mam już za sobą... Pracuje, dostęp do netu mam i w domu i w pracy, tak, że czasem mogę sobie zerknąć co się w kosmosie dzieje. Jakoś już 2 lata gram w ogame ale na uni40 już mi się znudziło.
Tu gram chyba z 3 m-ce zupełnie rekreacyjnie nie dla żadnych wyników czy wyścigów.

Offline

 

#9 2008-11-27 10:51:32

Marcin1989

Ekonomista

Zarejestrowany: 2008-11-26
Posty: 48

Re: coś o sobie...

no tak ja ma na imię Marcin mam brata Rafała dzięki któremu rozpocząłem rekreacyjna grę na ugameli bo mu sie po tygodniu znudziła to ja konto wziąłem w obroty

chodzę do technikum ekonomicznego w zespole szkół technikczych w Turku jestem na 4 roku ostatnim mam maturę i egzaminu zawodowy ale jakoś to wrażenia na manie nie robi i olewam sobie totalnie

jaki jestem leniwy, leniwy i jeszcze raz leniwy,

co do internetu to ktoś tam pisał z jest kopalnią wiedzy i dużo można się dowiedzieć popieram, jak mam czas a mam go dużo (nie jestem jeszcze na żadnym "łańcuchu") to lubię czytać wikipedi, informacje ze świata i sportu no i wszystko co mnie interesuje

nieraz gram w nogę z kumplami jak zbierzemy ekipę, lubiłem bardzo jeździć na rowerze i chyba znowu wrócę do tego (rozbiłem furę starych i nie mam czym jeździć)

a co do hobby i zainteresowań to lubię oglądać anime ( z czasów RTL7 ), kolekcjonuje wszelakie naklejki i nieraz tacie pomagam ogarnać jego hooby monety nawet mnie to jara i jest fajne ale jak zaczne pracować to się za to wezmę bo potrzeba troche do tego wkładu finasowego

a i jeszcze uwielbiam grać w kompa a najbardziej kosić niemców w medal of honora


to cały ja
ale miałem wene

Offline

 

#10 2008-11-27 16:37:30

Platun

Ekonomista

Zarejestrowany: 2008-11-21
Posty: 3

Re: coś o sobie...

Mam na imię Paweł mam 16 lat chodzie do 1 technikum(profil Technik Informatyk). Lubię posłuchać HH PL i techno gram też w inne gry tylko 2 ale jakie : WoW i ET ( World of Warcraft i Enemy Territory )

Offline

 

#11 2009-01-12 23:24:18

QLfon

Sancho Husqvarna

10664832
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-12-30
Posty: 19

Re: coś o sobie...

To już taki wspólny wpis bo w sumie to moja lepsza połówka za chwile zaczyna grac.
W związku z tym opis zgodnego małżeństwa jaki stanowią Kuba (QLf) i Monika (Czarna).

Może zacznę skromnie od swojej osoby. Cóż mogę o sobie powiedzieć...
Zacznijmy od pozytywów:  pracoholik,przystojny, bogaty, wysportowany zoofil.
Wolny czas spędzam w pokoju bez klamek wyczekując nadejścia wiosny...
Wiem co w życiu najlepsze, jadam wieprzmaki, chodzę jak gej...
Z pozoru jestem spoko facet, ale debil jak dłużej pogadasz- dla kasy sprzedałbym własną matkę.
Moje motto życiowe : jak cię widzą...to pracuj.
Najlepszy komplement jaki dostałem od kobiety w łóżku: to tłumaczy, skąd u ciebie taki samochód...
Jestem wstydliwy na trzeźwo, po pijaku przerżnę nawet drzewo.
Zawsze zachowuje się jak kombinator.
Moje imię przekładając na współczesny język polski, oznacza wszy łonowe.
Dla draki puszczam bąki wśród ludzi.
Mój cel życiowy to drapanie się po pośladkach.

Co do Czarnej ... hmmmmm:
baba wariatka, to cicha woda- udaje cnotkę, a jest nimfomanką.
Prawie zawsze wygląda jak lafirynda.
Studiuje elektrykę - latarnie to Jej pasja.
Wyznaje zasadę :Nie taka kobieta straszna... jak się umaluje.
Jest bardzo wstydliwa - bzyka się tylko po ciemku.Mieszka w Warszawie ale ma ruski temperament.
Stosuje też ruskie ceny: w paszczu trista, w ruru piatsa.
Jest arogancka, patrzy z pogardą na wszystkich facetów mających krótszego niż 20 centymetrów.
Czekała na swego Romeo, by w końcu w strachu przed staropanieństwem wyjść za QLfona.


Co więcej... normalna polska rodzina xD


Jestem BOGIEM !!!

Offline

 
Economy

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lopteam.pun.pl www.soltantosandecja.pun.pl www.svrkiller.pun.pl www.rockowisko.pun.pl www.ligapokemon.pun.pl